Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti
Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

Blog

Nemecko je najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu

Podľa analýzy londýnskej Deep Knowledge Group je práve Nemecko v súčasnosti najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu.

Odporúčanie pre sunset opatrovateľky pri vykonávaní činnosti mimo domácnosť

Toto odporúčanie je určené najmä vám - opatrovateľkám/om v domácnosti. Toto odporúčanie neslúži len pre vašu vlastnú ochranu. Pred infekciou sa majú chrániť aj opatrované osoby, ktoré sú najzraniteľnejšie.

Čo pomáha proti Koronavírusu?

Aby sme porozumeli, ako sa pred Koronavírusom chrániť, je potrebné najskôr porozumieť, ako vírus funguje, resp. ako sa môže dostať do nášho organizmu. 

Koronavírus

Milé opatrovateľky a opatrovatelia, touto cestou by sme sa Vám chceli prihovoriť v týchto dňoch, kedy sa každý deň dozvedáme nové znepokojujúce informácie v médiách v súvislosti s rýchlym šírením koronavírusu.

Patríme medzi najzamestnávateľov za rok 2016!

Priatelia, sme veľmi hrdí na to, že spoločnosť SUNSET24 patrí podľa ankety Zamestnávateľ roka vyhlásenej spoločnosťou Profesia medzi naj zamestnávateľov v kategórii Personálne poradenstvo za rok 2016

Odhaľte prácu a život v našej spoločnosti

Na malú chvíľku sme sa zahrali na hercov a herečky aby sme vám odhalili pracovný deň v spoločnosti SUNSET24. Veď, pozrite sa sami :)