Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Profesionálny servis
Vianočné bonusy
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

Blog

Odhaľte prácu a život v našej spoločnosti

Na malú chvíľku sme sa zahrali na hercov a herečky aby sme vám odhalili pracovný deň v spoločnosti SUNSET24. Veď, pozrite sa sami :)

Koronavírus

Milé opatrovateľky a opatrovatelia, touto cestou by sme sa Vám chceli prihovoriť v týchto dňoch, kedy sa každý deň dozvedáme nové znepokojujúce informácie v médiách v súvislosti s rýchlym šírením koronavírusu.

Čo pomáha proti Koronavírusu?

Aby sme porozumeli, ako sa pred Koronavírusom chrániť, je potrebné najskôr porozumieť, ako vírus funguje, resp. ako sa môže dostať do nášho organizmu. 

Sťahujete filmy online? POZOR! V Nemecku Vás to môže vyjsť draho

Do vyhľadávania zadáte názov filmu, ktorý si chcete pozrieť a Google Vám ako odpoveď ponúkne množstvo stránok, z ktorých môžete získať želaný film. Niektoré sú platené iné lákajú veľkými nápismi rýchlo a hlavne zadarmo. Je to ale skutočne zadarmo?

​SUNSET24 sa mení na SUNSET MSH

Chceli sme vám oznámiť, že spoločnosť SUNSET24 je od tejto chvíle novou, silnejšou značkou. Predstavujeme vám SUNSET Maltese Social Help (MSH) s hlavným sídlom na Malte

(Súťaž) Október – mesiac úcty k starším

V SunSet MSH sme si pri tejto príležitosti pre vás pripravili súťaž. Zaspomínajte si, akým spôsobom ste si uctili starších alebo im pomohli pri náročných životných situáciách. Vaše krátke príbehy nám napíšte do komentára na našej Facebook stránke (link na súťažný príspevok) a inšpirujte ostatných. Nikdy nevieme, kedy to budeme práve my, kto bude potrebovať pomoc iných.

Ste poistencom Dôvery? Prečítajte si o zdravotnej starostlivosti v zahraničí

Ste poistencom poisťovne Dôvera? Potom by ste nemali prehliadnuť nasledujúci článok, ktorý poisťovňa publikovala pre všetkých, ktorí potrebujú mať zabezpečenú zdravotnú starostlivosť aj v členskej krajine EÚ.

Prečo Nemecko? Toto ste o nemeckých mestách môžno netušili (1. časť)

Nemecko je ďaleko. Nemecko je príliš veľké. My Vás presvedčíme, že nie je iba pekné, ale dokonca krásne. A nie len to. Môžete tu objaviť rôzne zaujímavé miesta a podujatia.

Patríme medzi najzamestnávateľov za rok 2016!

Priatelia, sme veľmi hrdí na to, že spoločnosť SUNSET24 patrí podľa ankety Zamestnávateľ roka vyhlásenej spoločnosťou Profesia medzi naj zamestnávateľov v kategórii Personálne poradenstvo za rok 2016

Aj Vianoce na pozícii majú svoje čaro. Jedna z našich opatrovateliek sa nám zverila so svojimi skúsenosťami

Vianoce na pozícii nie sú ako tie doma, ale tieto dni nie sú ani rovnaké ako ostatné dni na pozícii. 

1 2