REFERENCIE

Mária L., Slovensko

"V SunSete som pracovala 10 rokov. Za to obdobie som získala bohaté opatrovateľské skúsenosti, zvládam veľmi dobre nemecký jazyk a precestovala som celé Nemecko. Moje hodnotie agentúry: profesionálny prístup, spoľahlivá v každom ohľade. Koordinátory ponúkaju opatrovateľke prácu k jej spokojnosti podľa jej zelania a zároveň rodine opatrovateľku podľa ich predstáv, teda k spokojnosti oboch strán bez stresov. Odporúčam SunSet každej opatrovateľke, ktorá túto prácu vykonáva rada. Chcem osloviť vás opatrovateľky, ktoré túto prácu považujete nie len za svoje zamestannie, ale aj povolanie a chcete byť šťastné a bez stresov, odvahu! V SunSet budete v dobrých rukách!"

Mária L., Slovensko
Dražen L., Chorvátsko

"Spoločnosť Sunset mi dala príležitosť vykonávať prácu, ktorú mám rád, samozrejme s primeranou mzdou a zmluvou. Nie je potrebné nič dodávať, ja odporúčam agentúru SunSet. Veľa šťastia a úspechov Vám prajem."

Dražen L., Chorvátsko
Raina H., Nemecko

"Zdravím celý tým. Vaša spoločnosť ma veľmi zaujala. Informácie ktoré poskytuje opatrovateľom sú veľmi podrobné. Je v nich popísané všetko – adresa, plat, ochorenie pacienta a aj možnosť internetového pripojenia. Som perfekcionistka,  dlho som pracovala ako vedúca v agentúre, ktorá poskytuje  sociálnu pomoc v Sofii. Potešilo ma, že som dostala kompletné informácie. Nezatajujete ani informácie o demencii pacienta, poruchách prehĺtania alebo potrebe prípravy kašovitého jedla. Chcem sa poďakovať za vašu pozornosť a prajem veľa úspechov Vašej spoločnosti."

Raina H., Nemecko
Mária K., Slovensko

"Milá agentúra,chcem  poďakovať Vaším pracovníčkam za ich ľudský zodpovedný prístup k práci.Nás opatrovateľky- asistentky, neponúkajú ako lacnú pracovnú silu do nemecky hovoriacich krajín, na  všetko, čo v rodinách za roky zanedbali, čo agresívnou demenciou postihnuté osoby vo svojich záchvatoch vyžadujú. Pracovné zmluvy nám dovoľujú zachovávať si svoju úroveň pri vykonávaní starostlivosti- opatere pacienta a prác s tým súvisiacimi, vopred  dohodnutými agentúrou.Touto cestou chcem agentúre vyjadriť svoje uznanie a dôveru. Za skoro 20 ročnú prax v odbore, som mala možnosť okrem samostatnej prace,pracovať aj s rôznymi agentúrami … a ako bývalá učitelka, Vám všetkým posielam jednotku s hviezdičkou."

Mária K., Slovensko
Želmíra F., Slovensko

V našej agentúre som zamestnaná od marca 2014. Od prvej chvíle som s prácou koordinátoriek, ako aj s celým pracovným obsadením v agentúre  veľmi  spokojná. Nemám žiadne problémy s komunikáciou ako so samotnou koordinátorkou, zabezpečením prepravcu na miesto výkonu práce a dovoz domov, zasielanie výplaty na účet. Neuvažovala som ani nad zmenou agentúry. Počas môjho výkonu práce v rodine sa snažím o dobré meno mojej agentúry. Ak sa ešte len rozhodujete milé kolegyne, ktorú agentúru si vyberiete, odporúčam túto moju agentúru SunSet, kde som veľmi spokojná. Príďte medzi nás a budete spokojné tiež.

Želmíra F., Slovensko
Evka B., Slovensko

"Ste jediná najsolídnejšia agentúra na Slovensku a dôveryhodná. Veľmi príjemný personál či v Bratislave alebo na východe. Neklamete a poctivo platíte všetko. Načas výplata, odvody, záloha. Odporúčam."

Evka B., Slovensko
Valéria L., Slovensko

"Agentúre SunSet som veľmi povďačná za naozaj dobrú spoluprácu ktorú som mala možnosť okúsiť na "vlastnej koži ". Žienky boli veľmi ústretové,plné porozumenia ,ľudskosti a aj dokázali mi pomôcť pre mňa tak krízovej situácii. Len ma veľmi mrzí (keďže som začiatočníčka a nemala som ani predstavu o diaľke a ceste do Nemecka), že nemajú v ponuke aj Rakúsko ktoré by bolo podstatne bližšie od môjho domova. Želám Vám milé pracovníčky SunSet-u veľa pracovných ale aj súkromných úspechov. Ďakujem Vám."

Valéria L., Slovensko
Dáša G., Slovensko

"S agentúrou SunSet spolupracujem od roku 2014. Od prvého kontaktu oceňujem profesionalitu a ústretovosť pracovníčok, s ktorými príde opatrovateľka do styku od registrácie, cez vycestovanie až po osobný kontakt a servis na pozícii. V tejto agentúre opatrovateľka nie je len číslo. Počúvajú, aké máte predstavy o práci, o plate, spôsobe dopravy. Pracovala som predtým pre dve agentúry, ale v oboch som sa stretla s neférovosťou a zavádzaním. Podať presné informácie o klientovi je pre opatrovateľku veľmi dôležité, pretože len tak môže posúdiť, či prácu zvládne, alebo nie. V tejto agentúre dostanete pred schválením podrobný popis klienta a podmienok, do ktorých máte vycestovať. Neosočujú vás, keď ponuku odmietnete. Naopak, snažia sa nájsť vám pozíciu podľa vašich predstáv a to si ja osobne cením najviac. Želám agentúre Sunse24 do budúcna všetko len to najlepšie."

Dáša G., Slovensko
Silvia J., Slovensko

„Pre spoločnosť SunSet pracujem rada kvôli ich profesionálnemu ale aj ľudskému prístupu. Je to veľmi dobre riadená spoločnosť, ktorej zamestnanci sú flexibilní a pohotovo vyriešia každú situáciu. Škoda len, že na Slovensku pôsobí v tomto smere veľa iných agentúr, ktoré kazia dobré meno tejto oblasti a ľudia často ťažko získavajú dôveru voči takýmto organizáciám.  Som naozaj veľmi rada, že pracujem práve pre SunSet, pretože ich záujmom je nielen biznis, ale hlavne spokojnosť opatrovateliek. Koordinátori sa skutočne starajú o opatrovateľku nielen pred vycestovaním ale aj počas vycestovania. Spoločnosť SunSet môžem len odporučiť.“

Silvia J., Slovensko
Simona V., Slovensko

"V SunSet pracujem takmer dva roky a je to moja druhá agentúra, cez ktorú pracujem v Nemecku. Som veľmi spokojná s touto spoločnosťou, našla som ju na internete a hneď ma zaujala, preto som sa telefonicky skontaktovala. Dostala som odpovede na všetky moje otázky a bola som príjemne prekvapená s ústretovosťou milých pracovníčiek. Bola som pozvaná na pohovor v blízkosti môjho bydliska a v rozmedzí dvoch týždňov som mohla vycestovať, s čím som tak rýchlo absolútne nerátala. Aj preto rada pracujem pre SunSet. Môžem rátať s okamžitým zamestnaním a zdokonalením nemeckého jazyka, ktorý som dobre ovládala, ale veľmi som sa zlepšila. Takisto nevymením za nič skúsenosti, ktoré som za tú dobu nadobudla. Jediné čo môžem pre SunSet urobiť je odporučiť s radosťou ďalej a som veľmi rada, že tu môžem pracovať."

Simona V., Slovensko
Yveta A., Česká republika

"Spokojenost se zprostředkovanými informacemi ohledně smlouvy, vše odpovídá tomu, jak to bylo ze začátku řečeno. Podané informace o rodinách odpovídají skutečnosti, výplata přijde přesně, když je třeba něco vyřídit, SunSet je plně k dispozici."

Yveta A., Česká republika

Chcete byť aj Vy našou súčasťou? Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne ešte dnes.