Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Profesionálny servis
Vianočné bonusy
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

Blog


Drahí opatrovatelia. Dobre viete, že našim cieľom vždy bolo ponúkať čo možno najkvalitnejšie služby a stať sa najlepšími v obore. Chceli sme vám oznámiť, že spoločnosť SUNSET24 je od tejto chvíle novou, silnejšou značkou. Predstavujeme vám SUNSET Maltese Social Help (MSH) s hlavným sídlom na Malte a 11 pobočkami v 6 krajinách Európy. Čo to pre vás znamená? Ešte silnejšieho partnera a úspešnejšiu kariéru v prestížnej spoločnosti.

Prechod na SUNSET MSH od augusta

Postupne v priebehu mesiaca júl budeme prechádzať na novú vizuálnu identitu. Nové šaty dostane aj naša webová stránka a stránky na Facebooku. Súčasnú modro-zelenú vystrieda červeno-čierno-biela kombinácia. Základným pilierom novej identity bude logo s typickým krížom rytierov maltézskeho rádu, ktoré ešte viac podtrhne silu, stabilitu a ochrannú ruku, ktorú od nás môžete očakávať.  

Nemusíte sa ale obávať, personálne obsadenie spoločnosti ostáva nezmenené a všetky kontakty na nás budú dostupné a plne funkčné aj po prechode. Veríme, že budete s našimi službami aj naďalej spokojní.